Biznesowe Rewolucje

Doradztwo biznesowe

Pomogę wprowadzić Ci zmiany w firmie oraz przemodelować procesy. Od standardu obsługi klienta, po działania sprzedażowe, marketingowe, jak te personalne do zarządzania kadrą.  Otwórz się na nowe pomysły, rozwiązania i kogoś, kto obiektywnie popatrzy na Twój biznes.

Dla kogo doradztwo biznesowe?

Rozwój firmy to nieustanna ewolucja. Pamiętasz swoje początki? Jaką drogę przeszedłeś i gdzie jesteś teraz?  Do tej pory wiele decyzji podejmowałeś na wyczucie, bo tak Ci podpowiadała intuicja? (nie martw się, też tak robiłem).  Dochodzisz jednak do momentu w którym masz poczucie, że za chwilę stracisz nad tym kontrolę. Stracisz panowanie nad tym, jak rozwija się Twoja firma i jaki kierunek obiera lub powinna obrać. To znak, że czas działać.

Co zyskujesz?

Na rynku jest dużo firm oferujących doradztwo biznesowe. Wszystkie mają służyć jednemu: aby firma klienta rozwijała się i rozwiązała obecne problemy. Oprócz samych rozwiązań, nas interesuje ścieżka do ich osiągnięcia.  Co Ci po gotowych rozwiązaniach, skoro za jakiś czas, ten sam problem może wrócić, a Ty nadal nie będziesz miał wiedzy i umiejętności aby sobie z tym poradzić?

Co otrzymasz ode mnie?

  • Zasoby doświadczonego menadżera i analityka

  • Pełne zaufanie razem z dokumentem o zachowaniu poufności NDA

  • Bezpośredni i szczery feedback

  • Wskazówki dotyczące szans i zagrożeń

  • Spotkania rozwojowe/kompetencyjne

  • Wsparcie w trudnych decyzjach

  • Obiektywność i brak stronniczości

Terminy współpracy

Aby zapewnić najwyższą jakość współpracy, w jednym momencie nie pracuje więcej niż dwiema firmami. Dzięki temu mogę w pełni skupić się na Tobie i Twoim biznesie. Nie ma mowy o półśrodkach.

1 wolny slot

Pan Łukasz Cichoń organizował w mojej firmie programy oceny oraz rozwoju umiejętności sprzedażowych wśród moich pracowników firmy Katarzyna Sarna w latach 2020-2021. W tym czasie prowadził cykl indywidualnych obserwacji, coachingu, spotkań rozliczeniowych oraz wsparciowych.

Pan Łukasz wspiera rozwój pracowników, podejmowanie decyzji, ale co szczególnie ważne: zawsze dociera do rozwiązania problemów. W swojej pracy używa różnorodnych narzędzi, dzięki którym moi pracownicy szybko wypracowują drogę do osiągnięcia założonych celów. Ponadto wspiera przekraczanie własnych ograniczeń. Jest prawdziwy. Cechuje go wybitna intuicja oraz umiejętność nałożenia na prace jasnej i przejrzystej struktury. To rzadkie i wyjątkowe połączenie.

Z pełnym przekonaniem polecam Łukasza Cichoń jako mentora w rozwoju zawodowym.

Katarzyna Sarna

Właściciel firmy oferującej usługi telekomunikacyjne

Zobacz pozostałe referencje >TUTAJ<

Zbudujmy relację

Decyzja o podjęciu współpracy z kimś z zewnątrz może być dla Ciebie nie łatwa. To normalne. Zwłaszcza, kiedy nigdy nie korzystałeś z podobnych usług.

Jeżeli nie wiesz czy to właściwy moment i czy to jest dla Ciebie – skontaktuj się ze mną. Poznasz mój punkt widzenia i sam zdecydujesz czy chcesz zrobić ten krok. Nie będę Ci podsuwał umowy pod nos. Zależy mi na długotrwałym budowaniu relacji.

Łukasz Cichoń
Ekspert ds. Biznesu